STW63N65DM2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW63N65DM2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW63N65DM2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STW63N65DM2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW63N65DM2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 13486 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series FDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Power Dissipation (Max) - Pakete / kasua TO-247-3
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 145nC @ 100V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) -
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V Deskribapen zehatza N-Channel 650V 65A Through Hole TO-247
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 65A