STW45NM60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW45NM60 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW45NM60
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 650V 45A TO-247
Fitxak: STW45NM60.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mezua
STW45NM60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW45NM60 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 650V 45A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7614 pcs Datuen fitxa STW45NM60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 22.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 417W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-2768-5
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 134nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 45A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-247-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)