STW240N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW240N10F7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STW240N10F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 180A TO247
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STW240N10F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STW240N10F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 180A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43903 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 90A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 11550pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 180A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)