STV160NF02LAT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STV160NF02LAT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STV160NF02LAT4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 20V 160A POWERSO-10
Fitxak: STV160NF02LAT4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STV160NF02LAT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STV160NF02LAT4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 20V 160A POWERSO-10 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22142 pcs Datuen fitxa STV160NF02LAT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 10-PowerSO
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 80A, 10V
Power Dissipation (Max) 210W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Tenperatura operatiboa 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 15V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 175nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V Deskribapen zehatza N-Channel 20V 160A (Tc) 210W (Tc) Surface Mount 10-PowerSO
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)