STU7NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU7NF25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STU7NF25
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V IPAK
Fitxak: STU7NF25.pdf
  • Mezua
STU7NF25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STU7NF25 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 250V IPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31632 pcs Datuen fitxa STU7NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I-PAK
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 4A, 10V
Power Dissipation (Max) 72W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Beste izenak 497-13980-5
STU7NF25-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V
Deskribapen zehatza N-Channel 250V 8A (Tc) 72W (Tc) Through Hole I-PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)