STU75N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU75N3LLH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STU75N3LLH6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 75A IPAK
Fitxak: STU75N3LLH6.pdf
  • Mezua
STU75N3LLH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STU75N3LLH6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 75A IPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64125 pcs Datuen fitxa STU75N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I-PAK
Series DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.9 mOhm @ 37.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 60W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Beste izenak 497-12701-5
STU75N3LLH6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2030pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23.8nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 75A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)