STU6N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU6N60M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STU6N60M2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V IPAK
Fitxak: STU6N60M2.pdf
  • Mezua
STU6N60M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STU6N60M2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 600V IPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64844 pcs Datuen fitxa STU6N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I-PAK
Series MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.2 Ohm @ 2.25A, 10V
Power Dissipation (Max) 60W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Beste izenak 497-13978-5
STU6N60M2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 232pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V
Deskribapen zehatza N-Channel 600V 4.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)