STU4N52K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU4N52K3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STU4N52K3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 525V 2.5A IPAK
Fitxak: STU4N52K3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Mezua
STU4N52K3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STU4N52K3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 525V 2.5A IPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87945 pcs Datuen fitxa STU4N52K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I-PAK
Series SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.6 Ohm @ 1.25A, 10V
Power Dissipation (Max) 45W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Beste izenak 497-12363
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 334pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 525V
Deskribapen zehatza N-Channel 525V 2.5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2.5A (Tc)