STU2NK100Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU2NK100Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STU2NK100Z
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1000V 1.85A IPAK
Fitxak: STU2NK100Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STU2NK100Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STU2NK100Z fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 1000V 1.85A IPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58766 pcs Datuen fitxa STU2NK100Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I-PAK
Series SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 Ohm @ 900mA, 10V
Power Dissipation (Max) 70W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Beste izenak 497-12694-5
STU2NK100Z-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 499pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V
Deskribapen zehatza N-Channel 1000V 1.85A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.85A (Tc)