STU11N65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU11N65M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STU11N65M2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 650V 7A IPAK
Fitxak: STU11N65M2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Mezua
STU11N65M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STU11N65M2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 650V 7A IPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38059 pcs Datuen fitxa STU11N65M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea IPAK (TO-251)
Series MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 670 mOhm @ 3.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 85W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Beste izenak 497-15043-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 410pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 7A (Tc) 85W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STU13N60M2
STU13N60M2
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MOSFET N-CH 600V 11A IPAK
Stockean: 30125 pcs
Deskarga: STU13N60M2.pdf
RFQ
STU13N65M2
STU13N65M2
deskribapena: MOSFET N-CH 650V 10A IPAK
Stockean: 42195 pcs
Deskarga: STU13N65M2.pdf
RFQ
STU10(TA)
STU10(TA)
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: TIME DELAY 40A 3N/O 20A 1N/O