STTH50W06SW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH50W06SW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH50W06SW
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 50A TO247
Fitxak:
  • Mezua
STTH50W06SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH50W06SW fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 50A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4980 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.4V @ 50A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 45ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-3
Beste izenak 497-13397 Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 50A Through Hole TO-247 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 600V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 50A Capacitance @ Vr, F -