STTH30R04D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30R04D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH30R04D
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 30A TO220AC
Fitxak: STTH30R04D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STTH30R04Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH30R04D fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 30A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29084 pcs Datuen fitxa STTH30R04D.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.45V @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 100ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2
Beste izenak 497-7594-5
STTH30R04D-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 400V 30A Through Hole TO-220AC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 15µA @ 400V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -