STTH30L06PI
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30L06PI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTH30L06PI
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 30A DOP3I
Fitxak: STTH30L06PI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STTH30L06PIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTH30L06PI fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 30A DOP3I Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45499 pcs Datuen fitxa STTH30L06PI.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.55V @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea DOP3I Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 90ns
Packaging Tube Pakete / kasua DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Beste izenak 497-4630-5 Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 30A Through Hole DOP3I Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 600V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -