STTA6006TV2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTA6006TV2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STTA6006TV2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP
Fitxak: STTA6006TV2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
STTA6006TV2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STTA6006TV2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE MODULE 600V 30A ISOTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6946 pcs Datuen fitxa STTA6006TV2.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.75V @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea ISOTOP® Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series TURBOSWITCH™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 65ns
Packaging Tube Pakete / kasua ISOTOP
Beste izenak 497-2698-5 Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 2 Independent Deskribapen zehatza Diode Array 2 Independent Standard 600V 30A Chassis Mount ISOTOP
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 150µA @ 480V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30A