STS7NF60L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS7NF60L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS7NF60L
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 7.5A 8-SOIC
Fitxak: STS7NF60L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STS7NF60Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS7NF60L fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 7.5A 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58256 pcs Datuen fitxa STS7NF60L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 3.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.5W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 497-4757-6
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 7.5A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount 8-SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7.5A (Tc)