STS12N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS12N3LLH5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STS12N3LLH5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 12A 8-SOIC
Fitxak: STS12N3LLH5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
STS12N3LLH5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STS12N3LLH5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 12A 8-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107587 pcs Datuen fitxa STS12N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) +22V, -20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.7W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 497-12346-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1290pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 12A (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount 8-SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)