STRVS248X02C
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STRVS248X02C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STRVS248X02C
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 171V 248V SMC
Fitxak: STRVS248X02C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STRVS248X02Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STRVS248X02C fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 171V 248V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202029 pcs Datuen fitxa STRVS248X02C.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 171V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 248V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 190V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series STRVS Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-13727-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -