STPS8H100G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8H100G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS8H100G
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Fitxak: STPS8H100G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STPS8H100Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS8H100G fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74956 pcs Datuen fitxa STPS8H100G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 710mV @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-14799-5
STPS8H100G-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 8A Surface Mount D2PAK
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 4.5µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 8A