STPS61L60CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS61L60CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS61L60CT
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Fitxak: STPS61L60CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STPS61L60CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS61L60CT fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24578 pcs Datuen fitxa STPS61L60CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 660mV @ 30A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-10081-5
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 800µA @ 60V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30A