STPS40SM80CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40SM80CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS40SM80CT
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
Fitxak: STPS40SM80CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
STPS40SM80CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS40SM80CT fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35591 pcs Datuen fitxa STPS40SM80CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 800mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-11363-5
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 20A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 80V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A Oinarriaren zati kopurua STPS40SM80C