STPS40SM120CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40SM120CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS40SM120CT
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Fitxak: STPS40SM120CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STPS40SM120CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS40SM120CT fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29639 pcs Datuen fitxa STPS40SM120CT.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 830mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 120V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-13121-5
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 275µA @ 120V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 20A