STPS20M60ST
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20M60ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS20M60ST
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB
Fitxak: STPS20M60ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
STPS20M60STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS20M60ST fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143427 pcs Datuen fitxa STPS20M60ST.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 20A
Tentsioa - Tasa TO-220AB Series -
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-220-3
Beste izenak 497-12298 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia STPS20M60ST
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 60V 20A Through Hole TO-220AB Diode konfigurazioa 125µA @ 60V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 565mV @ 20A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 60V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)