STPS1L40UY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1L40UY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS1L40UY
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB
Fitxak: STPS1L40UY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
STPS1L40UYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS1L40UY fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 540929 pcs Datuen fitxa STPS1L40UY.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mV @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Q Automotive Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 497-12288-2
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 1A Surface Mount SMB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 35µA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F - Oinarriaren zati kopurua STPS1L40
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STPS1L40U
STPS1L40U
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB