STPS10SM80CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS10SM80CT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STPS10SM80CT
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
Fitxak:
  • Mezua
STPS10SM80CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STPS10SM80CT fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5087 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 745mV @ 5A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 80V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-11343-5
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 5A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 15µA @ 80V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 5A Oinarriaren zati kopurua STPS10SM80C