STP90N55F4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP90N55F4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP90N55F4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 90A TO220
Fitxak: STP90N55F4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STP90N55F4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP90N55F4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 55V 90A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88611 pcs Datuen fitxa STP90N55F4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series DeepGATE™, STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 45A, 10V
Power Dissipation (Max) 150W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-10399-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V
Deskribapen zehatza N-Channel 55V 90A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)