STP8NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP8NM50N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP8NM50N
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 5A TO-220AB
Fitxak: STP8NM50N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP8NM50Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP8NM50N fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 500V 5A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46026 pcs Datuen fitxa STP8NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 790 mOhm @ 2.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 45W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-10965-5
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 364pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V
Deskribapen zehatza N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)