STP5N120
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP5N120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP5N120
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1200V 4.4A TO-220
Fitxak: STP5N120.pdf
  • Mezua
STP5N120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP5N120 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 1200V 4.4A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26353 pcs Datuen fitxa STP5N120.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 Ohm @ 2.3A, 10V
Power Dissipation (Max) 160W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-8811-5
STP5N120-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 120pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1200V
Deskribapen zehatza N-Channel 1200V 4.7A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.7A (Tc)