STP315N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP315N10F7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP315N10F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 180A TO-220AB
Fitxak: STP315N10F7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP315N10F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP315N10F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 180A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15174 pcs Datuen fitxa STP315N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series Automotive, AEC-Q101, DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 315W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-14717-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 12800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 180A (Tc) 315W (Tc) Through Hole TO-220 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)