STP30N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP30N10F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 32A TO220AB
Fitxak: STP30N10F7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
STP30N10F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP30N10F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 32A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109487 pcs Datuen fitxa STP30N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 16A, 10V
Power Dissipation (Max) 50W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1270pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 32A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220AB
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)