STP210N75F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP210N75F6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP210N75F6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 75V 120A TO-220AB
Fitxak: STP210N75F6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
STP210N75F6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP210N75F6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 75V 120A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14954 pcs Datuen fitxa STP210N75F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-11334-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 11800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 171nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 75V
Deskribapen zehatza N-Channel 75V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)