STP180N55F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP180N55F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP180N55F3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 120A TO-220
Fitxak: STP180N55F3.pdf
  • Mezua
STP180N55F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP180N55F3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 55V 120A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6848 pcs Datuen fitxa STP180N55F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 330W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-7512-5
STP180N55F3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V
Deskribapen zehatza N-Channel 55V 120A (Tc) 330W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)