STP16CL596B1R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP16CL596B1R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24DIP
Fitxak: STP16CL596B1R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
STP16CL596B1Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP16CL596B1R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64331 pcs Datuen fitxa STP16CL596B1R.pdf
Tentsioa - Hornikuntza (min) 3V Tentsioa - Hornikuntza (Max) 3.6V
Tentsioa - Irteera 16V Mota Linear
topologia Shift Register Hornitzaileen gailuen paketea 24-DIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 24-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 497-3877
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Irteera kopurua 16
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Yes
Frequency 25MHz dimming -
Deskribapen zehatza LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-DIP Uneko - Irteera / Kanala 90mA