STP15N65M5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP15N65M5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP15N65M5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N CH 650V 11A TO220
Fitxak: STP15N65M5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP15N65M5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP15N65M5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N CH 650V 11A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31512 pcs Datuen fitxa STP15N65M5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series MDmesh™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 340 mOhm @ 5.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 125W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-12936-5
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 810pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 11A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)