STP11NM80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP11NM80 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP11NM80
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 800V 11A TO-220
Fitxak: STP11NM80.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP11NM80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP11NM80 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 800V 11A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15536 pcs Datuen fitxa STP11NM80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 5.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 150W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-4369-5
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1630pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43.6nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 800V
Deskribapen zehatza N-Channel 800V 11A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)