STP100N8F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP100N8F6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STP100N8F6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 80V 100A TO220
Fitxak: STP100N8F6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STP100N8F6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STP100N8F6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 80V 100A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57116 pcs Datuen fitxa STP100N8F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 50A, 10V
Power Dissipation (Max) 176W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-15553-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5955pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 80V
Deskribapen zehatza N-Channel 80V 100A (Tc) 176W (Tc) Through Hole TO-220 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)