STN83003
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STN83003
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223
Fitxak: STN83003.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
STN83003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STN83003 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRANS NPN 400V 1.5A SOT-223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 396407 pcs Datuen fitxa STN83003.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 400V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 500mA
Transistore mota NPN Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223
Series - Energia - Max 1.6W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA
Beste izenak 497-12274-2 Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa -
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 1.5A 1.6W Surface Mount SOT-223 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 16 @ 350mA, 5V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1mA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 1.5A
Oinarriaren zati kopurua STN83003
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STN749
STN749
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TRANS PNP 25V 3A SOT223
Stockean: 336256 pcs
Deskarga: STN749.pdf
RFQ
STN851-A
STN851-A
deskribapena: TRANS NPN 60V 5A SOT-22
Stockean: 310919 pcs
Deskarga: STN851-A.pdf
RFQ
STN888
STN888
deskribapena: TRANS PNP 30V 5A SOT-223
Deskarga: STN888.pdf
STN715
STN715
deskribapena: TRANS NPN 80V 1.5A SOT-223
Deskarga: STN715.pdf
STN817A
STN817A
deskribapena: TRANS PNP 80V 1.5A SOT-223
Deskarga: STN817A.pdf
STN724
STN724
deskribapena: TRANS NPN 30V 3A SOT-223
Deskarga: STN724.pdf
STN9260
STN9260
deskribapena: TRANS PNP 600V 0.5A SOT-223
Deskarga: STN9260.pdf
STN851
STN851
deskribapena: TRANS NPN 60V 5A SOT-223
Deskarga: STN851.pdf
STN878
STN878
deskribapena: TRANS NPN 30V 5A SOT-223