STN4NF20L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STN4NF20L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STN4NF20L
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 1A SOT-223
Fitxak: STN4NF20L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
STN4NF20Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STN4NF20L fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 200V 1A SOT-223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 406435 pcs Datuen fitxa STN4NF20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.5 Ohm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 3.3W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA Beste izenak 497-10779-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 0.9nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 1A (Tc) 3.3W (Tc) Surface Mount SOT-223 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STN715
STN715
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TRANS NPN 80V 1.5A SOT-223
Stockean: 3669 pcs
Deskarga: STN715.pdf
RFQ
STN749
STN749
deskribapena: TRANS PNP 25V 3A SOT223