STM32L151VCT6ATR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM32L151VCT6ATR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Fitxak: STM32L151VCT6ATR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STM32L151VCT6ATRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM32L151VCT6ATR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26494 pcs Datuen fitxa STM32L151VCT6ATR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-LQFP (14x14)
Abiadura 32MHz Series STM32L1
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 256KB (256K x 8) periferikoak DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 100-LQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 83 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 8K x 8
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Datuen bihurgailuak A/D 25x12b, D/A 2x12b