STM32L151CBU6D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM32L151CBU6D
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena UFQFPN 7X7X0.55 48L
Fitxak: STM32L151CBU6D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1560 pcs
  • Mezua
STM32L151CBU6Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM32L151CBU6D fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena UFQFPN 7X7X0.55 48L Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 35305 pcs Datuen fitxa STM32L151CBU6D.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-UFQFPN (7x7)
Abiadura 32MHz Series STM32L1
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 48-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 37 EEPROM neurria 4K x 8
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) Datuen bihurgailuak A/D 16x12b, D/A 2x12b