STM32L072RZI6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM32L072RZI6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA
Fitxak: 1.STM32L072RZI6.pdf2.STM32L072RZI6.pdf3.STM32L072RZI6.pdf4.STM32L072RZI6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2940 pcs
  • Mezua
STM32L072RZI6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM32L072RZI6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-UFBGA (5x5)
Abiadura 32MHz Series STM32L0
RAM tamaina 20K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 192KB (192K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 64-UFBGA
Beste izenak 497-16826 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 51
EEPROM neurria 6K x 8 Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)