STLQ50C33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLQ50C33R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STLQ50C33R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT323-5
Fitxak: STLQ50C33R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STLQ50C33Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STLQ50C33R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT323-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121910 pcs Datuen fitxa STLQ50C33R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.7V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 12V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-323-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 30dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-5817-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-323-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 6µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5µA Uneko - Irteera 50mA