STLED25JR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLED25JR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STLED25JR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC LED DRVR RGLTR DIM 12FLIPCHIP
Fitxak: STLED25JR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STLED25JRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STLED25JR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC LED DRVR RGLTR DIM 12FLIPCHIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23955 pcs Datuen fitxa STLED25JR.pdf
Tentsioa - Hornikuntza (min) 2.3V Tentsioa - Hornikuntza (Max) 5.5V
Tentsioa - Irteera 8.8V Mota DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Hornitzaileen gailuen paketea 12-FlipChip (1.4x1.8)
Series - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 12-UFBGA, FCBGA Beste izenak 497-13038-6
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 5
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne aldagailua (k) Yes
Frequency 2.5MHz dimming PWM
Deskribapen zehatza LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 125mA 12-FlipChip (1.4x1.8) Uneko - Irteera / Kanala 125mA