STL90N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL90N3LLH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL90N3LLH6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 24A POWERFLAT5X6
Fitxak: STL90N3LLH6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STL90N3LLH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL90N3LLH6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 24A POWERFLAT5X6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108771 pcs Datuen fitxa STL90N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 12A, 10V
Power Dissipation (Max) 60W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-10991-2
STL90N3LLH6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 90A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)