STL51N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL51N3LLH5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL51N3LLH5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 51A POWERFLAT56
Fitxak: STL51N3LLH5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
STL51N3LLH5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL51N3LLH5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 51A POWERFLAT56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84406 pcs Datuen fitxa STL51N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 14.5 mOhm @ 6.3A, 10V
Power Dissipation (Max) 62.5W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-12980-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 724pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 51A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 51A (Tc)