STL35N15F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL35N15F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL35N15F3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 150V 33A POWERFLAT56
Fitxak: STL35N15F3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STL35N15F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL35N15F3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 150V 33A POWERFLAT56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50596 pcs Datuen fitxa STL35N15F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6)
Series STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 3.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 80W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-11208-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1905pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 49.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 150V
Deskribapen zehatza N-Channel 150V 33A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)