STL25N15F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL25N15F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL25N15F3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 150V 6A POWERFLAT
Fitxak: STL25N15F3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
STL25N15F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL25N15F3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 150V 6A POWERFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58438 pcs Datuen fitxa STL25N15F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (6x5)
Series STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 57 mOhm @ 3A, 10V
Power Dissipation (Max) 80W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-8785-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 150V
Deskribapen zehatza N-Channel 150V 25A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)