STL17N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL17N3LLH6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL17N3LLH6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 17A POWERFLAT
Fitxak: STL17N3LLH6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
STL17N3LLH6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL17N3LLH6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 30V 17A POWERFLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57503 pcs Datuen fitxa STL17N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (3.3x3.3)
Series DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 8.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta), 50W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-10880-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 17A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)