STL10N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL10N60M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STL10N60M2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 5.5A PWRFLAT56
Fitxak: STL10N60M2.pdf
  • Mezua
STL10N60M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STL10N60M2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 600V 5.5A PWRFLAT56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85871 pcs Datuen fitxa STL10N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerFlat™ (5x6) HV
Series MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 660 mOhm @ 2.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 48W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Beste izenak 497-14965-2
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V
Deskribapen zehatza N-Channel 600V 5.5A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) HV Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)