STIEC45-24AS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STIEC45-24AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STIEC45-24AS
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 42V SMC
Fitxak: STIEC45-24AS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STIEC45-24ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STIEC45-24AS fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 24V 42V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91035 pcs Datuen fitxa STIEC45-24AS.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC (DO-214AB)
Series STIEC, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-10396-2
STIEC4524AS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 500A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -