STGWA40H120DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA40H120DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGWA40H120DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRENCH GATE IGBT TO247 PKG
Fitxak: STGWA40H120DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STGWA40H120DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGWA40H120DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRENCH GATE IGBT TO247 PKG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13485 pcs Datuen fitxa STGWA40H120DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 40A
Probako egoera 600V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 18ns/152ns
Energia aldatzea 1mJ (on), 1.32mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 488ns
Energia - Max 468W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-16005-5
STGWA40H120DF2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 158nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247-3
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 160A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 80A